Emanuela Vilsēna meistarklase Sansusī

81.jpg
 
 

EMANUELA VILSĒNA (EMMANUEL VILSAINT)
RADOŠĀ DARBNĪCA "IZSTĀSTĪT PASAULI"

Sansusī  aicina dzejniekus, rakstniekus, literatūras pazinējus un amatierus pieteikties darbnīcai “Izstāstīt pasauli” Emanuels Vilsēna (Francija) vadībā nedēļā pirms festivāla no 6. līdz 10. augustam Susējā, Aknīstes novadā.

Dzejnieks un aktieris Emanuels Vilsēns, kurš šobrīd darbojas Parīzē aplūko dažādas laikmetīgās rakstīšanas un dzejas deklamēšanas izpausmes, saglabājot uzticību kreoliešu un franču valodām. Viņš ir vairāku grāmatu un dzejas krājumu autors. Radošajā darbnīcā autors piedāvā vadīt koprakstīšanas un dzejas performēšanas meistarklasi par tēmu “Izstāstīt pasauli”.  Tēma rosina meklēt jautājumus par to, kas īsti ir dzeja un kāda ir tās patiesā vieta mūsdienu pasaulē. Dzejas darbnīca ikvienam dalībniekam dos iespēju aptvert to, ka katrā no mums mājo dzejnieka dvēsele, jo dzeja ir arī eksistences kustība un cīņas izteiksme vārdos. Meistarklases uzdevums ir piecu dienu laikā (strādājot katru dienu 4-6h) aplūkot dažādās dzejas rakstīšanas metodes, deklamēšanas veidus un citas radošās rakstīšanas tehnikas, lai rezultātu prezentētu festivāla sagatavošanas nedēļā ceturtdien 9. augustā.

Dalības maksa darbnīcā ir  50 EUR. Tajā ietilpst nakšņošana un ēdināšana (3 reizes dienā) kā arī 3 dienu biļete uz festivālu Sansusī 10.-12. augustā. Ierašanās Aknīstē 6. augustā no rīta (laiks tiks precizēts). Dalības maksā ietilpst arī nokļūšana uz festivāla vietu Aknīstē un atpakaļ uz Rīgu pēc festivāla.

Lai pieteiktos darbnīcai, interesentiem līdz 1. augustam lūdzam atsūtīt 1-2 minūšu garu video, citējo savu orģināldzejoli, vai kāda cita autora sarakstītu dzejoli. Video jānovieto uz servera (google grive, dropbox, wetransfer utt) jāsūta uz e-pastu janis@sansusi.lv

Neskaidrību gadījumā sazināties ar darbnīcas koordinatoru Jāni Laucenieku +371 27135267 janis@sansusi.lv

NB Darbnīca notiks franču valodā ar tulkojumu latviešu valodā.