Sansusī kautiņu FINĀLS

28. septembris, 2022 20:00 - 23:00 Tu Jau Zini Kur , Tallinas iela 10, Rīga

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt- “Sansusī mūziķu kautiņu” turnīra GRAND FINALE! Esam aizvadījuši 7 aizrautīgus kautiņu vakarus ar 16  lieliskiem, profesionāliem un azartiskiem mūziķiem, kurus bargi ir vērtējuši kautiņu apmeklāji, apvienotā Sansusī un Tu jau zini Kur komanda, kā arī īpaši izmeklēta žūrija. Kautiņa uzvarētājs iegūs ne vien niknākā kaušļa titulu, bet arī garantētu dalību festivālā Sansusī 2023. gadā un honorāru 1000 EUR apmērā par izcili sniegto priekšnesumu visa turnīra garumā. Otrās un trešās vietas ieguvējas arī nepaliks bešā- katrai pa tortei un honorāram attiecīgi 300EUR un 200EUR apmērā. 

Šajā vakarā, protams, neizpaliks dzeja, tradicionālās tortes un kā jau finālam pienākas būs arī īsta ballīte ar DJ Nieri,  mūziku, dejām un priekiem!  

Cīņā par 1. Vietu un niknākā kaušļa titulu cīnīsies perkusioniste Vija Moore un pianists Roberts Flaics
Par godalgoto 3. vietu cīņa norisināsies strap dāmām- pianisti Agnesi Egliņu un koncertkoklētāju Līgu Griķi

Pasākuma sākums plkst. 20.00
Ieejas maksa 15.00 EUR  , bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas. 

Atgādinām arī par mazajām zīmogu grāmatiņām, ja esi savācis visus zīmogus šajā vakarā ieeja bez maksas, taču ja kāds zīmogs iztrūkst, tad fināla kautiņā ieejas maksa 15.00 EUR. 

Šis muzikālais kautiņš nebūtu bijis iespējāms bez mūsu lielākajiem atbalstītājiem- Valsts Kultūrkapitāla fonda un Rīgas domes! 

Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti, ka vari tikt fotografēts un/vai filmēts.

Ticket Type Price Cart
Ieejas karte 15.00

Lasīt vairāk