Vakars Rīgā , Krūmiņsalā

10. jūnijs, 2022 19:00 - 23:45 Krūmiņsala, Lejupes ielā 9, Rīga
Sansusī vakars uz salas.
Daugavas lejtecē pie Rīgas robežas uz neapdzīvotās Krūmiņsalas (Lejupes iela 9) 10. jūnijā atkal būs rosība, jo notiks “Sansusī Vakars Rīgā”. No plkst. 18.00 plostnieki gaidīs viesus, kurus pārcelt uz mežonīgo salu, lai tur līdz pusnaktij baudītu jau ierastās četras žanriski atšķirīgas daļas. Salas vidū būs sarūpēts estētiski, muzikāli un konceptuāli kvalitatīvs mākslas piedzīvojums, kas pieejams jebkuram apmeklētājam, neatkarīgi no tā sagatavotības, uztveres, fiziskajām spējām un sociālā statusa.
Vakara sākumu atklās viena no Latvijas enerģiskākajām un aktīvākajām pianistēm – Agnese Egliņa, kura piedāvās laikmetīgās klaviermūzikas soloprogrammu, izpildot Džordža Lūisa (George Lewis) 2020. gadā radīto Blombos Workshop (“Blombosas darbnīca”).
Viesi no Zviedrijas – laikmetīgā cirka trupa ENT – piedāvās savu jaunāko izrādi Aeldre (“Vecāks”): poētisku mūzikas un kustības valodā izteiktu stāstu, vietas sajūtu izrādi lielam kokam. Izrāde paredzēta bez vecuma ierobežojuma, ģimenēm ar bērniem – un mākslinieki uzsver, ka viņi izrādi redz kā dažādu paaudžu kopā būšanas vietu.
Trešajā daļā “Analogo sintezatoristu kautiņš” – muzikālajā veiklībā un asprātībā sacentīsies divi analogo sintezatoru spēles meistari Platons Buravickis un Kaspars Rolšteins. Kā jau ierasts, kautiņa atelpas brīdī arī lasījums no dzejnieka mutes.
Sansusī vakara noslēgumā apmeklētājiem būs iespēja izmantot uzkrāto radošo enerģiju un likt to lietā 20 minūšu diskotēkā kopā ar Ģirtu Šoli
Uz pasākumu var nokļūt ar sabiedrisko transportu, braucot līdz pieturai Jāņa Čakstes gatve (ja no centra 12. autobuss un ja no Ķengaraga vai Ziepniekkalna puses – 60. autobuss). Automašīnas varēs likt Lejupes ielas 9 teritorijā.
Uz salu (apmēram 30 metrus) varēs nokļūt ar  plostu. Ieplānojiet laiku tam!
Šoreiz piknika formāts , ņem līdzu savu pledu vai saliekamo krēslu. Krūmiņsala ir neapdzīvota sala – iekoptu taciņu un gludi pļautu mauriņi neieraudzīsiet. Iesakām atbilstoši apģērbties un izvēlēties ērtus apavus. Krūmiņsala pastāv odu un citu knišļu iespējamība.
Darbosies “TJZK” bārs un ēdināšanas punkts
Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja koncertā bez maksas, bērnu biļete no 3 līdz 14 gadiem .
Ticket Type Price Cart
Vakars Rīgā 15.00

Lasīt vairāk

Vakars Rīgā , bērnu 1.00

Lasīt vairāk

Vakars Rīgā + Devītais Sansusī festivāls 55.00

Lasīt vairāk