Ziedot

Uzsauc Sansusī dzērienu

Ziedo Sansusī un palīdzi nodrošināt mūsu darbību

Sansusī jau deviņus gadus rada vietu, kur SIRSNĪGA VIENKĀRŠĪBA sastop izsmalcinātu izcilību un kur ikviens var IEMĪLĒT LAIKMETĪGO skatuvi.

Savā darbībā esam DROSMĪGI, jo radām vēl nebijušus darbus, eksperimentējam ar jauniem formātiem un UZTICAMIES MĀSKLINIEKIEM UN SKATĪTĀJIEM. Mūs veido plaša KOPIENA gan klātienē, gan tiešsaistē. Mēs zinām, ka esam šādi tikai vieni.

Un tāpēc aicinām Tevi mums palīgā – lai varam turpināt strādāt tā, lai mākslinieki var izpausties, skatītāji pieredzēt un sabiedrība iegūt. Savā darbībā rīkojam Sansusī festivālu, kurā vienkopus iespējams piedzīvot 20+ notikumus par ļoti pieejamu cenu šāda veida festivālam. Rīkojam Sansusī vakarus, kur vedam laikmetīgo uz nepieradinātām un attālākām vietām. Ik gadu uzņemam vairāk kā 10 māksliniekus labklājības rezidencēs Susējā, lai veidotu kontaktu starp mākslinieku un sociāli mazāk aizsargātām grupām – psihoneirloģiskās klīnikas pacientiem, senioriem aprūpes centrā un vientuļajiem senioriem Aknīstes apkaimē. Veidojam Ziemas epizodi, kuru ikviens var bezmaksas noskatīties un griezties dejā gan Jaungada laikā, gan ilgi jo ilgi pēc tā. Visvairāk – mēs radām vietu, kur ikviens var būt pats un piedzīvot mākslu, tā kā vēlās, kur ir ērti un patīkami.

Kā kultūras jomas organizācija, mēs šo visu īstenojam ar dažādu grantu (projektu) palīdzību un biļetēm. Pēdējie gadi ir bijuši grūti, un, lai varētu turpināt pastāvēt, aicinām mūs atbalstīt pēc savām iespējām.Aicinām “uzsaukt” mums virtuālo dzērienu tikai šovakar vai katru mēnesi – vai tā būtu viena kafija, pirkta kādā Rīgas kafejnīcā, vai varbūt labs kokteilis vai pat vesela vīna pudele! Izvēlies ziedot attiecīgo dzēriena summu, kuru izmantosim Sansusī darbības nodrošināšanai. Ja vēlies saņemt nodokļu atlaides (esam sabiedriskā labuma organziācija), tad seko instrukcijām pēc automatizētās ziedojumu formas.

Šī gada sākumā esam kļuvuši par sabiedriskā labuma organizāciju, veicot mums ziedojumus Tu vari saņemt nodokļu atlaides.

Var ziedot veicot vienkārši pārskaitījumu:

Biedrība “Sansusī”
Reģ. nr. 40008210649
Stropu iela 3, Spilve, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2101
konts: SWEDBANK: LV88HABA0551036625827

mērķis : Ziedojums