Noteikumi un nosacījumi

Pircēja atbildība

 1. Izsakot piekrišanu, Pircējs apņemas ievērot zemāk minētos biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumus.
 2. Biļešu pirkšanu Pircējs var veikt pēc reģistrēšanās vai autorizēšanās sistēmā, ievadot lietotājvārdu / e-pastu un paroli un izvēloties pasākumu un biļešu skaitu.
 3. Pircējs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu.
 4. Pircējs izvēlas biļetes veidu: pamatcena, skolēnu / studentu (atlaide tiek piemērota skolēniem, pilna laika studentiem un ISIC kartes īpašniekiem), pensionāru (atlaide tiek piemērota arī invalīdiem) vai skolotāju ITIC. Ar atlaidi iegādātās biļetes ir derīgas tikai kopā ar apliecību, kas Pircējam jāuzrāda pirms pasākuma. Ja Pircējs pasākuma norises vietā biļešu kontrolierim nevar uzrādīt derīgu apliecību kopā ar biļeti, kas iegādāta ar atlaidi, Pircējam Sansusī kasē tiek nodrošināta iespēja piemaksāt starpību starp biļetes pilno cenu un cenu, par kādu iegādāta biļete ar atlaidi, tādējādi nodrošinot Pircējam iespēju apmeklēt izvēlēto pasākumu.
 5. Pircēja iepirkuma grozā ievietoto biļešu apmaksai tiek dotas 10 (desmit) minūtes no brīža, kad iepirkumu grozam pievienota pirmā biļete. Pirkuma apmaksu var veikt, izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard). Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei, ir pretlikumīga.
 6. Biļetes biļešu tirdzniecības sistēmā www.sansusi.lv var iegādāties Pircēji, kuri izmanto EEZ (Eiropas Ekonomiskās zonas) valstīs, t. sk. Baltijas valstīs, Ukrainā un Kazahstānā izdotu norēķinu karti.
 7. Ja 10 (desmit) minūšu laikā Pircējs nav veicis apmaksu, tad izvēlēto biļešu pirkšana netiek apstiprināta, un visas iepirkumu grozam pievienotās biļetes tiek atgrieztas tirdzniecībā (Pircējam attiecīgi jāveic pirkšanas process atkārtoti).
 8. Pircējam ir iespēja dzēst atsevišķas biļetes no iepirkumu groza.

Biļešu saņemšana

 1. Apmaksātās biļetes uz pasākumiem iespējams saņemt PDF formātā Pircēja norādītajā e-pastā, kāds reģistrēts Sistēmā, un www.sansusi.lv sadaļā Mans konts pēc autorizācijas, ja Pircējs vēlas biļeti izdrukāt patstāvīgi vai uzrādīt tās elektroniski.
 2. Ne vēlāk kā stundas laikā no pirkuma brīža Pircējam tiek piegādāta uz e-pastu sistēmas ģenerēta e-biļete. Tā ir pieejama www.sansusi.lv sadaļā Mans konts pēc Pircēja autorizācijas, un tiek nosūtīta uz Pircēja norādīto e-pastu kā PDF dokuments. Ierodoties uz pasākumu, e-biļeti var uzrādīt elektroniski vai arī Pircējam biļete jāizdrukā un jāpārliecinās, ka biļetes teksts un QR kods ir skaidri salasāms un pieejams uzrādīšanai pirms ieejas pasākumā.
 3. E-biļetes kopēšana un tālākpārdošana ir aizliegta!
 4. Gadījumā, ja stundas laikā Pircējam netiek veiksmīgi ģenerēta biļete (nav pieejama sadaļā Mans konts, nedz saņemta e-pastā PDF formātā), Pircējs tiek aicināts sazināties ar Tirgotāju, zvanot uz tālruni +371 29448462 vai rakstot e-pastu uz biletes@sansusi.lv.

Tirgotāja atbildība

 1. Tirgotājs ir tiesīgs anulēt jebkuru pirkumu, ja pastāv pamatotas aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu.
 2. Pasākuma organizators patur tiesības ierobežot biļešu skaitu, ko viens Pircējs var iegādāties uz vienu izrādi. Pircējam tiek nodrošināta iespēja vienā pirkuma reizē iegādāties biļetes uz dažāda nosaukuma pasākumiem, kā arī pasākumiem dažādos norises laikos un vietās, ievērojot Pasākuma organizatora noteiktos ierobežojumus. Tirgotāja atbildība ir precīzi un uzskatāmi norādīt Pircējam biļešu skaita ierobežojumus, ja Pasākuma organizators tādus ir noteicis.
 3. Tirgotājs nepārbauda Pircēja tiesības iegādāties biļetes ar atlaidi. Biļetes ar atlaidi derīgas tikai kopā ar pamatojuma dokumentiem (pensionāra, studenta u.c. apliecības). Biļete, kas iegādāta ar nepamatotu atlaidi, nav derīga. Šādas biļetes iegāde negarantē ieeju pasākumā. Ieejas tiesības pasākumā gadījumos, kad iegādātas biļetes ar atlaidi, pārbauda Pasākuma organizatora biļešu kontrolieri, aicinot kopā ar biļeti uzrādīt pensionāra, studenta vai citu apliecību.
 4. Neskaidrību gadījumā, kas radušies izmantojot biļešu tirdzniecības sistēmu www.sansusi.lv, Pircējs var sazināties ar Tirgotāju, zvanot uz tālruni +371 29448462 (darba dienās 9:00-18:00) vai rakstot e-pastu uz biletes@sansusi.lv.