Sansusī vakars Krūmiņsalā / Rīga

Image Slide 2
Image Slide 1
Image Slide 1
Image Slide 3
Image Slide 3
Image Slide 3
Image Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Daugavas lejtecē pie Rīgas robežas uz neapdzīvotās Krūmiņsalas (Lejupes iela 9) 10. jūnijā atkal būs rosība, jo notiks “Sansusī Vakars Rīgā”. Jau no plkst. 18.00 plostnieki gaidīs viesus, kurus pārcelt uz mežonīgo salu, lai tur līdz pusnaktij baudītu jau ierastās četras žanriski atšķirīgas daļas. Salas vidū būs sarūpēts estētiski, muzikāli un konceptuāli kvalitatīvs mākslas piedzīvojums, kas pieejams jebkuram apmeklētājam, neatkarīgi no tā sagatavotības, uztveres, fiziskajām spējām un sociālā statusa.

Vakara sākumu 19.00 atklās viena no Latvijas enerģiskākajām un aktīvākajām pianistēm – Agnese Egliņa, kura piedāvās laikmetīgās klaviermūzikas soloprogrammu, izpildot Džordža Lūisa (George Lewis) 2020. gadā radīto Blombos Workshop (“Blombosas darbnīca”), kas savulaik rakstīts īpaši Agnesei Egliņai, pēc festivāla “Skaņu Mežs” pasūtījuma.

Viesi no Zviedrijas – laikmetīgā cirka trupa ENT – piedāvās savu jaunāko izrādi Aeldre (“Vecāks”): poētisku mūzikas un kustības valodā izteiktu stāstu, vietas sajūtu izrādi lielam kokam. Izrāde paredzēta bez vecuma ierobežojuma, ģimenēm ar bērniem – un mākslinieki uzsver, ka viņi izrādi redz kā dažādu paaudžu kopā būšanas vietu.

Trešajā daļā “Analogo sintezatoristu kautiņš” – muzikālajā veiklībā un asprātībā sacentīsies divi
analogo sintezatoru spēles meistari Platons Buravickis un Kaspars Rolšteins. Kā jau ierasts, kautiņa atelpas brīdī arī lasījums no dzejnieka mutes.

Sansusī vakara noslēgumā apmeklētājiem būs iespēja izmantot uzkrāto radošo enerģiju un likt to lietā 20 minūšu diskotēkā ar DJ Sholi.

P.S. plediņi, segas, saliekamie krēsli ir tas, kas jāņem līdz, kā jau pie dabas, ja gribās pasēdēt, savukārt ar ēdieniem būs Nata Cafe un dzērieniem “Tu jau zini Kur!” bārmeņi