Tiešraide

Svētku vakarā – 4. maijā plkst. 18.00 piedāvāsim gandrīz četru stundu ierakstus no 2020. gada Sansusī notikumiem Aknīstē.
2020. gadā pirmo reizi pasaulē valdošās pandēmijas dēļ festivāls bija pieejams arī digitālā formātā. Mēs esam lēmuši, ka, neskatoties uz to, kāda būs situācija, un cerot, ka varēsim uzņemt festivāla viesus savā maksimālajā apjomā, arī šogad tiks nodrošināta digitālā pieeja attālinātajiem skatītājiem.
Sākums pēc Sansusī laika plkst. 18.00, kad pianistu Kateryna Titova (Ukaraina) un Edgar Wiersocki (Polija) četrrocīgajā sniegumā būs baudāma E. Grīga, K. Debisī, F. Saja un S. Rahmaņinova klaviermūzika, kas pielika emocionāli piepildītu punktu pagājušā gada triju dienu notikumiem.
Tad sekos intelektuāls kautiņš, kurā norises scenārijs mainās un ir neparedzams līdz pat pēdējam akordam. Pirmo reizi publikas vērtējumam 2020. gada augusta piektdienā tika nodots trenētu balss saišu kautiņš, kurā piedalījās divi operdziedātāji – Rihards Mačanovskis kopā ar koncertmeistari Zani Volbergu un Armands Siliņš ar koncertmeistaru un pianistu kautiņu ekspertu Ēvaldu Lazareviču.
Noslēgumā gurnu izkustināšanai grupas “Regīna”, kuras dalībniekiem joprojām ir mīkla par skaļajiem panākumiem, koncertieraksts. Grupas, kurai raksturīga atturīga instrumentu pārvaldīšana, ko tā kompensē ar ekscentrisku skatuves uzvedību, dalībnieki ir aktieri, kuri šobrīd spēlē dažādos teātros.
Ieraksts tapis 2020. gada augustā Aknīstē ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Ieraksts tapis 2020. gada augustā Aknīstē ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Garīgās maltītes gatavošana ir prasījusi arī finansiālus līdzekļus – šeit vari ziedot deserta pavāriem