Tiešraide

“Sansusī Ziemas epizode 2021”

Sansusī komanda kopā ar prāvu mākslinieku pulku sarūpējuši gadu mijas sagaidīšanas epizodi.

Lai izdodas palikt nomodā, pirms tavā pagalmā ierodas Jaunais gads, iegriez pirmo danci ar Sansusī un draugiem sagatavotā virtuālā vecgada speciālizlaidumā “Sansusī Ziemas epizode 2021”. Vakars sāksies 31. decembra 21.30 un ilgs vismaz līdz pat nākamā gada otrajai rīta stundai. Gaidāmi pāris saldsērīgi, pat mazliet skumji muzikāli brīži, kas mīsies ar neskaitāmām eksperimentālām, ugunīgām, jautrām un varbūt pat nelāgi smieklīgām ainām, būs kāds deklamēts vārds, kā arī Jaungada uzruna, kurai sekos traku trakā diskotēka ar enerģijas dinamītu DJ Nieri.

Gandrīz piecu stundu ilgajā epizodē piedalīsies tādi mākslinieki kā dziedātāji Ieva Parša, Jolanta Strikaite, Edgars Auniņš, Ansis Bētiņš un Armands Siliņš, instrumentālisti – akordeonists Artūrs Noviks, pianisti Ēvalds Lazarevičs un Rihards Plešanovs, vijolniece Paula Šūmane, aktieri Jana Ļisova, Mārtiņš Upenieks, Elizabete Skrastiņa, vārda meistari Marija Luīze Meļķe, Alberto, Valters Dakša, teātra trupa Kvadrifrons, kameransambļi – Tresensus, Quadra un vijolnieks Konstantīns Paturskis, grupa Jakob Noiman band, multimākslinieks Platons Buravickis, horeogrāfe Madara Luīze Muzikante, aktieris un mūziķis Artūrs Čukurs, sitaminstrumentālists Ernests Vilsons un DJ Nieris.

Priecāsimies par jūsu atbalstu ziedojot.

Esam sabiedriskā labuma organizācija , veicot mums ziedojumus Tu vari saņemt nodokļu atlaides. Lai varētu iesniegt savu ziedojumu kā attaisnoto izdevumu nākamā gada ienākumu deklarācijā atstājs savus datus.