Tiešraide

Pirmo reizi Sansusī komanda aicina paplašināt festivāla baudīšanas pieredzi un piedzīvot festivālu tiešraidēs interneta vidē tiem, kuri nedodies uz Susēju.

! Iegādājoties interneta tiešraides biļeti uz norādīto e-pastu saņemsi apstiprinājuu, ka biļetes iegāde ir notikusi veiksmīgi, bet 7. augustā, kopā ar atgādinājuma e-pastu, tiks nosūtīta saite ar pieeju tiešsaistes festivālam.

! Viena tiešraides biļete ir derīga vienai iekārtai (telefonam, planšetei, datoram, televizoram) ar interneta pieslēgumu. Nav nepieciešamas papildu programmas, tomēr ja tiešsaistes programma tiks baudīta ZOOM programmā, pastāv komunikācijas un interakcijas iespējas ar citiem tiešsaistes skatītājiem, tāpat pilvērtīgai ģimenes spēles spēlēšanai būs nepieciešama planšete vai telefons ar Whatssap aplikāciju.

Šogad Sansusī programma balstīsies vairāk muzikālajos notikumos. Tā būs baudāma trīs dažādos digitālās pārraides veidos – tradicionāli filmētas tiešraides, ar virtuāliem tēliem papildinātas teišraides un interaktīvi iekļaujošie notikumi. Daļu festivāla koncertu pēc kāda laika varēs noskatīties atkārtoti, tomēr liela daļa notikumu būs piedzīvojami tikai šajās trijās Sansusī dienās tiešraides režīmā.

Ikviens interneta tiešraides skatītājs varēs piedalīties arī festivāla interaktīvajā spēlē Sansusī Septiņi, kurā gan lielie, gan mazie festivāla baudītāji kopā ar festivāla varoņiem – avatariem varēs doties neparastās dārgumu medībās, minēt mīklas un piedzīvot dažādus pārsteigumus. Spēle noris individuāli (vai komandā, kas izmanto vienu viediekārtu), tāpēc nepieciešama iepriekšēja reģistrācija spēlei. Pieteikties spēlei varēs no 7. augusta līdz 8. augusta plkst. 11.00. Spēlei ir ierobežots dalībnieku skaits, tāpēc novērtēsim laicīgu pieteikšanos. Spēles norises laiks – sestdiena, 8. augusts plkst. 13.00–15.00. Lai piedalītos ģimenes spēlē nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Whatsapp aplikāciju.

Baudot festivālu digitālā formātā neaizmirsti mums pastāstīt par savām sajūtām #sansusifestivals

Festivāla interneta tiešraidi nodrošina Sansusī festivāls ar radošo apvienību Serviss.