Tiešraide

Uzticīgais Sansusī sekotāj, kā naktis nu jau kļuvušas īsākas, tā arī Tavs festivāla gaidīšanas laiks lai īsinās – pavadi Veco, sagaidi Jauno ar Sansusī ziemas epizodi!
Speciāli šim vakaram veidots koncerts ar spilgtākajiem skaņdarbiem no Sansusī programmām šaurajā Sansusī lokā plaši pazīstamo mākslinieku Agneses Egliņas, Pētera Trasuna, Evarta Melnalkšņa, Gunas Zariņas, Alda Liepiņa, Kārļa Klotiņa, Ēvalda Lazareviča, Aleju, Platona Buravicka, Gerda Lapoškas, Jurģa Volodina, Arvīda Zvaguļa, Toma Harjo, Armanda Siliņa un Ivara Brīnuma izpildījumā, šampanietis un tad…. dejas pa dīvāniem.

Programma:

Pl 22.00 Vecgada koncerts
Pl 23.00 Sansusī 2020 festivāla Zaļumballe
Pl 23.55 (pēc Sansusī laika) Uzruna
Pl 00.00 Šanpanietis
Pl 00.20. DJ Platons Buravickis un Jurģis Volodins

Pasākums par ziedojumiem 

Festivāla interneta tiešraidi nodrošina Sansusī festivāls ar radošo apvienību Serviss.


Dārgo Sansusī sekotāj, Tu vari izvēlēties ziedot vai neziedot par šī vakara koncertu (saite uz pasākumu ir aktīva šā vai tā), bet arvien biežāk cilvēki izvēlas veikt regulārus ziedojumus, tādējādi padarot ziedošanu par savas ikdienas paradumu. Neliels, bet pastāvīgs atbalsts var ievērojami palīdzēt uzlabot vidi, kurā mēs visi atrodamies, kā arī radīt vienotāku, atvērtāku un tolerantāku sabiedrību, kurā dzīvojam. Biedrība Sansusī ir sabiedriskā labuma organizācija, kurai ziedojot, arī fiziskas personas var iegūt nodokļu atlaides.